Wizyta w schronisku dla bezdomnych zwierząt

Liczenie zebranych pieniążków dla schroniska

W roku szkolnym 2015/16 Samorząd Szkolny zajmie sięmin. następującymi sprawami:

-Zorganizowanie konkursu „Portret mojego ukochanego nauczyciela”

-Dzień Chłopaka- plebiscyt na najsympatyczniejszego chłopaka

-Zbiórka karmy oraz koców dla zwierząt ze schroniska

-Dzień Komisji Edukacji Narodowej – wykonanie i wręczenie kartek pracownikom szkoły

-Dyskoteka Andrzejkowa- wróżby

-Włączenie się do akcji „Góra Grosza”

-Udział w akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

-Konkurs na najweselszego bałwana

-Poczta walentynkowa, ubieramy się na czerwono,

- Dyskoteka karnawałowa

- Światowy Dzień Kota – najpiękniejsze zdjęcie kota

-Dzień krawata i muszki - konkurs na najciekawszy papierowy krawat lub muszkę

-udział w Dniach Otwartych Szkoły Podstawowej oraz XIX LO

Wspaniałych wakacji, samych radosnych chwil oraz dużo odpoczynku życzy Samorząd Uczniowski

FOX :D

Samorząd Szkolny serdecznie gratuluje uczniom, którzy uzyskali wynik bardzo dobry oraz dobry w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX, a mianowicie:

HACKER MICHAELA

127.50 / 150 punktów

GRABOWSKA OLGA

122.50 / 150 punktów

DŻAMAN KATARZYNA

108.75 / 150 punktów

JÓŹWIK WIKTORIA

105.00 / 150 punktów

Skład Samorządu Szkolnego:

Przewodniczący: Wojciech Marucha

Zastępcy: Małgorzata Dżaman, Kacper Grabarczyk

Sekcja sportowa: Ania Pyza, Kajetan Szczęśniak, Małgosia Dżaman, Gabriela Wójcik, Hubert Cichosz, Karol Krukowski, Mikołaj Słowiński

Sekcja charytatywna: Paulina Maj, Przemysław Baj, Ania Pyza

Sekcja imprez i uroczystości: Marika Gawralidis, Alicja Gnyp, Ania Pyza, Karol Krukowski, Hubert Cichosz,

Sekcja Porządkowa: Ania Banach, Łukasz Grymuza, Wiktoria Kułaga, Kacper Grabarczyk, Rafał Kalisz, Karol Trzaska, Ania Pyza

Opiekunowie: A. Werduch, E. Dmitruk

We wrześniu odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego 22 Szkoły Podstawowej. Opiekun Samorządu prosi, aby każda klasa (IV-VI) wybrała jednego kandydata.

Podczas głosowania w sprawie składu Samorządu Uczniowskiego SP22 obejmiecie stanowiska w jednej z następujących sekcji:

SEKCJA KULTURALNA,

SEKCJA PORZĄDKOWA,

SEKCJA SPORTOWA,

SEKCJA ORGANIZACJI IMPREZ  I UROCZYSTOŚCI,

SEKCJA PLASTYCZNA  I DEKORACYJNA ,

SEKCJA DS. AKCJI CHARYTATYWNYCH.

Oczywiście wybierzemy też:

PRZEWODNICZĄCEGO,

ZASTĘPCĘ,

SEKRETARZA.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego,

Anna Werduch

W minionym tygodniu odbył się konkurs na komiks przedstawiający dalsze losy bohaterów naszych książek do języka angielskiego. Oto najpiękniejsze prace:

Dzień Św. Patryka

W poniedziałek 17 marca obchodzimy dzień św. Patryka. Samorząd Szkolny zachęca Was, aby w ten dzień ubrać się na zielono. Zrobimy fajne zdjęcia podczas długiej przerwy na 1 piętrze i umieścimy je w galerii szkoły.

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski chciałby serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zebraliśmy karmę dla psów i kotów, ogromną ilość koców i ręczników a nawet miski. Zachęcamy Was do odwiedzania schroniska z rodzicami oraz do wolontariatu. Szczegóły na stronie http://www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl/

Kochani!
Fundacja Wiara Czyni Cuda zwraca się do Was z ogromną prośbą! Oliwka ma dopiero 5 lat a już musi toczyć walkę z chorobą.
Mała walczy z rakiem. 27.10.2013 roku Oliwia kończy 6 lat. Jej największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych. Jeśli możesz to pomóż, wyślij kartkę na adres :

Oliwia Gandecka
ul. M.C. Skłodowskiej 11/26

Poproś też swoich znajomych o ten sam gest.

Z góry dziękujemy w imieniu Szkraba

Bądź EKOLOGICZNY razem z nami!!!

Zapraszamy uczniów oraz nauczycieli szkoły podstawowej oraz liceum do ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zbieramy ZUŻYTE, USZKODZONE TELEFONY KOMÓRKOWE. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony. Telefony zostaną przekazane specjalistycznej firmie recyklingowej dokonującej profesjonalnej utylizacji urządzeń elektronicznych.

Szkoły, które wezmą udział w tej akcji otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w akcji ekologicznej, a szkoły, które zbiorą większą ilość telefonów w przeliczeniu na ucznia otrzymają atrakcyjne cyfrowe aparaty fotograficzne.

Organizatorzy: Edyta Dmitruk, Anna Werduch, Małgorzata Parcheta, Iwona Szymczyk.

Zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z domu dziecka.

Jeśli masz więcej przyborów szkolnych niż Ci potrzeba, możesz je przekazać dla dzieci z Domu Dziecka im. Szelburg- Zarembiny w Lublinie, za co na pewno będą Wam wdzięczni. Nowe przybory prosimy przekazywać przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego oraz p. Ani Werduch lub p. Edycie Dmitruk

10 reguł życia dobrego człowieka:

1. Pomagaj innym

2. Pomagaj innym

3. Pomagaj innym

4. Pomagaj innym

5. Pomagaj innym

6. Pomagaj innym

7. Pomagaj innym

8. Pomagaj innym

9. Pomagaj innym

10. Nie oczekuj niczego w zamian.

Zbiórka koców, ręczników oraz karmy dla zwierząt!!!

We wrześniu oraz październiku Samorząd Szkolny ogłasza zbiórkę koców, ręczników oraz karmy dla zwierząt, które przekażemy Lubelskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Wśród darczyńców rozlosujemy 5 osób, które będą mogły przekazać osobiście zebrane dary.

Zbiórkę prowadzi p. Anna Werduch, Edyta Dmitruk oraz Anna Zwolak.

Oto wyniki plebiscytu na Super Chłopaka

Jakub Urbaś

Maciej Kowalski

Radosław Walaszczyk